KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17548033
nr 1754 8033
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Sovande barn. Signerad, akvarell, 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 30x32
Utrop:
1.500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 21:33:16)
Uppdatera
Visning
Auktionen
avslutas:
måndag 26 januari kl 18:29:02
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt